Antivirüs Özel Fiyat Teklifi Almak İçin

Lütfen Aşağıdaki Formu Eksiksiz Şekilde Doldurunuz.  ÖZEL FİYAT TEKLİFİ İÇİN

  Telefon : +90 (216) 888 05 71

  E-Posta : [email protected]

  TEKNİK DESTEK İÇİN

  Telefon : 0850 221 37 38

  E-Posta : [email protected]

  ADRES :

  Mimar Sinan Mah. Elçi Sok. No:16/A1
  Çekmeköy / İstanbul

  Eset Fiyat Teklifi

  Kurumsal ve Bireysel antivirüs programları için Ustunkoruma.com platformumuz üzerinden tüm lisans alım işlemlerinizi indirimli şekilde gerçekleştirebilirsiniz ve antivirüs lisans yenileme işlemlerinizi indirimle yapabilirsiniz.

  Firmanız, şirketiniz için; ESET Kurumsal Antivirüs çözümleri olan; ESET Endpoint Protection Standart, ESET Endpoint Protection Advanced, ESET File Security ürünleri ile ilgili fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Kurumunuza özel fiyat çalışması hızlı bir şekilde gerçekleştirilecektir.

  Süresi biten ESET Kurumsal Antivirüs lisanslarınızı güvenli bir şekilde yenileyebilir, ESET lisans yenileme işlemlerini yapabilir veya yeni lisans satın alabilirsiniz.

  Eset Kurumsal Antivirüs Yenilemelerinde %12 indirim kodunuzu almak için bizlere kullanmış olduğunuz antivirüs yazımının Lisans Kimliği numarasını iletmeniz yeterli.

  1. ESET ürününüzü açın.

  esetui1e

  2. Ürün arayüzünde Ctrl+U tuşlarına aynı anda basınız.
  Çıkan ekrandaki “Kullanıcı Adı” bilgisini lisans yenileme işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

  esetui3e

  Bu kodu bizler ile paylaştığınızda sizlere satın alım aşamasında kullanabileceğiniz %12 lik indirim kodu sağlayacağız.

  Siparişinizi indirim kodu ile tamamladıktan sonra otomatik olarak lisansınız yenilecek ve ekstra bir işlem yapmadan Eset Lisans yenilemesini indirimli şekilde yapıyor olacaksınız.

  ESET Antivirüs Fiyat Teklifi

  Eset yazılımları ile ilgili; Satınalma, yenileme ve benzeri tüm işlemleri müşteri temsilcimiz ile görüşerek de gerçekleştirebilirsiniz, talepleriniz ile ilgili destek alabilirsiniz.

  ESET NOD32 antivirüs, ESET Internet Security ve benzeri tüm bireysel ürünleriniz için; ESET Endpoint Antivirüs, ESET Endpoint Security gibi kurumsal ürünleriniz için yenileme ve yeni lisans alma indirim çalışmalarının yanında, benzeri tüm talepleriniz için yukarıdaki fiyat teklifi formumuz üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

  ESET kurumsal ve bireysel antivirüs ürünlerinin karşılaştırma tablolarını Ustunkoruma.com ‘da yer alan ilgili konu başlıklarına tıklayarak görüntüleyebilirsiniz veya müşteri temsilcimiz den konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

  Ustunkoruma.com ‘da yüksek kullanıcı sayısına sahip müşterilerimize özel proje çalışmaları yapılmakla birlikte; ESET NOD32 için; 1,3,5,10 kullanıcı 1,2,3 yıl ürünlerinin yeni alım ve yenileme işlemleri yapılmaktadır.

  Ayrıca ESET Internet security için de; 1,3,5,10 kullanıcı 1,2,3 yıl paket seçenekleri vardır.

  ESET Kurumsal Antivirüs için ise;

  ESET Endpoint Standart ve Advanced 5,10,15,20 kullanıcı 1,2,3 yıllık paketlerden tercih edebilirsiniz. Bu paketler 1+5, 1+10, 1+15, 1+20 şeklinde de satışa sunulmaktadır.

  Daha fazla lisansa ihtiyacınız varsa özel fiyat teklifi alabilirsiniz. Özel teklif almak için tıklayınız.