Eset Kurumsal Antivirüs SSS

Üstün Koruma Eset Antivirüs satışında sıkça karşılaştığımız sorular aşağıdaki gibidir.

Detaylar ve farklı sorularınız için bizim ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Sitemize üye olarak siparişlerinizi takip edebilir lisans yenilemelerinizi takip edebilirsiniz.

Üye olmadan sipariş verebilir sipariş sonrasında [email protected] mail atabilir veya 0216 888 0571 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Siparişiniz bizlere ulaştıktan sonra , lisans bilgileriniz 30 dk içinde sipariş anında belirttiğiniz mail adresinize iletilecektir.

Lisans bilgleri size ulaştıktan sonra , lisans bilgilerinin içerisinde yer alan “Ürünü İndirin” kısmından ilgili ürünü indirebilir ve lisans bilgileri ile aktif edebilirsiniz.

Daha önce bir lisans aldıysanız ve lisans numaranız elinizde ise yenileme teklifi için bizler ile iletişime geçebilir , lisans numaranız veya kullanıcı adınızı bize bildirerek en uygun yenileme teklifine ulaşabilirsiniz.

Eğer lisans bilgileriniz elinizde değilse ve kurumsal bir ürün kullanıyorsanız yine aynı şekilde kurum adınızı bildirerek yada Eset programınız da Yardım destek kısmında ki Lisans kimliği numaranızı bizlere iletmeniz yeterlidir.

Yenileme işleminden sonra mevcut programlarınız otomatik olarak yenilenecektir. Ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Üstün Koruma dan aldığınız lisanslar için ekstra bir fiziksel ürün gönderimi olmayacaktır.

Mesai saatleri dışında verilen siparişler , takip eden ilk iş gününde sizlere ulaşacaktır.

Faturanız sipariş esnasında belirttiğiniz adresinize 1 iş günü içerisinde kesilecek ve iletilecektir.

Ustunkoruma.com üzerinden alınan tüm Lisanslar ESET Türkiye güvencesi ile tamamen orijinal ve adınıza/kurumunuza ait lisanslardır.

Tüm lisanslamalar yenilemeler için bizler ile iletişime geçebilir ücretsiz olarak teknik destek hizmeti alabilirsiniz.